Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Hrníčky / porcelán / keramika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRKlý e-shop
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Vinohrady
CVRK Orionka
CVRK Ostrava

> celkem foto (13)

Za značkou By Re.La stojí jedna nadšená, odhodlaná a vytrvalá žena – Renata Langová. Kdy to všechno začalo?? To už je nějaký ten rok zpět, kdy jsem v hlavě nosila nápad na vlastní kolekci sportovního oblečení a plavek.


Protože miluji sport a módu. Chtěla jsem hezké, padnoucí střihy. Protože i u sportu, potřebujeme dobře vypadat :-) Chtěla jsem se do toho hned pustit. Hledala jsem možnosti jak začít v oboru, o kterém jsem toho moc nevěděla a hledala a hledala….a? Tak nějak jsem nenašla nikoho, kdo by byl tak stejně odhodlaný, nadšený a hlavně zapálený do práce jako já. Někoho, kdo by do toho chtěl jít se mnou. Řekla jsem si, že se to prostě naučím a ušiji si to sama. A naučila, trvalo to o něco déle než jsem si myslela – přišlo do toho i něco důležitějšího než práce….má dcera :-) ….. ale nakonec…. Je to tu, sen se mi splnil! A jste tu i Vy. A to znamená, že moje práce, vytrvalost a odhodlání, pustit se do něčeho o čem jsem neměla ani páru, za to stálo. Vše od návrhu přes střih, ušití, vystavení atd … má práce . Šiji z kvalitních materiálů, vše je Česká výroba. V mé tvorbě najdete sportovní kraťasy, legíny, mikiny, sportovní podprsenky. Ale i street šaty, sukně a plavky.


Kategorie

Ženy > Oblečení

Kde najdete moje zboží

> CVRK Václavák

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace