Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Hrníčky / porcelán / keramika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRKlý e-shop
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Vinohrady
CVRK Orionka
CVRK Ostrava

> celkem foto (9)

Přírodní krása, jednoduché tvary, praktické využití a kvalitní zpracování. Snažím se, aby tyto vlastnosti měly všechny mé výrobky. Každý je s individuální péčí vytvořen tradiční technologií ručního soustružení v malé dílně v Praze – Braníku.


Baví mě pracovat na designu, technických řešeních a především na samotné výrobě. Vyrábím jak tradiční produkty ze dřeva, jako jsou mísy, tak se zároveň stále pokouším vymýšlet nové originální produkty. Budu potěšen, pokud u mě budete nacházet výrobky, které jste jinde neviděli nebo je dosud nikdo nevyrobil. Dřevo pochází převážně z českých nebo evropských dřevin jako je dub, ořešák, bříza, třešeň, hrušeň a dalších. Při správném zacházení Vám mé výrobky z masivního dřeva vydrží celý život. Ať už se jedná o jedinečný kus nebo malé série, každý výrobek je originál. Po dohodě je možná i zakázková výroba.


Kategorie

Dárky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace