Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Hrníčky / porcelán / keramika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRKlý e-shop
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Vinohrady
CVRK Orionka
CVRK Ostrava

> celkem foto (12)

Značka Bead Minimalist v sobě kombinuje krásu korálků s minimalistickým designem. Vznikla v okamžiku, kdy se má láska k technice šitého šperku střetla s náklonností k jednoduchosti, čistým liniím a nekonečným možnostem různých barevných kombinací. 


Je to značka pro ženy, které si potrpí na jednoduchost a střídmou eleganci, ale přesto chtějí nosit autorskou tvorbu. Pro ženy, které jsou originální a své a nebojí se to dát najevo. Pro ženy se zálibou v jemných a zemitých barvách. Při výrobě kladu důraz na kvalitní materiály. Používám proto výhradně japonské rokajlové korálky značky Miyuki , které patří k těm vůbec nejlepším a vynikají zejména svou téměř dokonalou pravidelností. Trochu lesku dodávají některým šperkům perfektně vybroušené korálky Swarovski. A v neposlední řadě – veškeré komponenty jsou výhradně z nerezové či chirurgické oceli, proto jsou šperky vhodné i pro alergiky.


Kategorie

Ženy > Šperky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace