Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Hrníčky / porcelán / keramika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRKlý e-shop
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Vinohrady
CVRK Orionka
CVRK Ostrava

> celkem foto (6)

Navrhuji, vyrábím a prodávám vlastní šité designové výrobky ze 100% přírodních materiálů (len, bavlna). Zaměřuji se na produkty pro bezobalové nakupování a uchování pečiva. Záleží mi na tom, aby si lidé vytvořili s mými výrobky osobní a dlouhodobý vztah a rádi je tak používali v běžném životě.


"Ráda vytvářím módu pro každodenní věci!"
Šití bylo součástí mého života od dětství, kdy u nás doma neustále drnčel šicí stroj mé maminky. Při studiu na střední škole jsem si šila výhradně pro sebe, především oblečení a různé tašky. Během studia na Vysoké škole ekonomické v Praze šití ustoupilo a nahradilo je cestování a poznávání velkého světa. Vrátilo se ke mně až při mateřské dovolené v roce 2012, kdy jsem se pustila nejprve do menších projektů zaměřených zejména na děti a poté do věcí, které usnadní život a organizaci v pětičlenné domácnosti. V roce 2016 jsem se se svými výrobky vydala na podnikatelskou cestu.

Naplňuje mě přinášet do domácností a lidem bavlnu a len v podobě užitečných věcí. Zároveň se snažím svou tvorbou nahradit jednorázové obaly v podobě mikroténu, který nás neustále obklopuje. Nejdříve jsem do přírodních materiálů začala oblékat pečivo. Postupně jsem k látkovým sáčkům přidala také šité obaly na víno a látkové nákupní tašky. Svou bezobalovou tvorbu jsem dovršila výrobou pratelných pytlů na tříděný odpad a neustále chystám další nové projekty.

Ing. Michaela Kubešová
zakladatelka značky Bagydesign

Kategorie

Dárky > Zero waste

Kde najdete moje zboží

> CVRKlý e-shop

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace