Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Maličkosti pro radost
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop

> celkem foto (11)

MALÁ KYTKA… maličkost pro radost Každý z nás občas hledá v šuplíku nějakou maličkost, „to něco“, čím by mohl potěšit, poděkovat, požádat… prostě něco pro radost. Jsem grafička na volné noze s obrovskou potřebou neustále něco tvořit.


Tvořím sice celý den u počítače, ale měla jsem potřebu mít nějaký svůj produkt. Něco, co si budu hýčkat, rozvíjet a dělat podle svého. Tak vznikla MALÁ KYTKA … relax od počítače, který se ale za dva roky stal tak trošku druhou prací. Jako každá žena miluji kytky. A taky dárečky. Ať jdu kamkoliv, nikdy nejdu s prázdnou. To byl jen krůček k mému nápadu, spojit kytičku-krabičku-maličkost-radost. Za ty dva roky si už MALÁ KYTKA své místo na slunci vytvořila. Mám pár prodejních míst, pro které jsem nechala vyrobit stojánky, pár stálých zákazníků, kteří si vždy nechají udělat box 4 nebo 8 krabiček a mají tak „dárečky do zásoby“. Začíná se také ozývat spousta firem, kterým kytičky doplním o logo nebo konkrétní text, stejně tak svatební salony, dokonce i obce. Kdo si na MALOU KYTKU zvykl, nemůže si ji vynachválit. A odměnou za originální dárek je vždy milý úsměv. Prostor pro MALOU KYTKU je neomezený… je to jen o nápadu. Používám výhradně přírodní materiály, jako je papír, kytky z hedvábí nebo papíru, sušené kytky, přírodní stuhy. Krabička má rozměr 150 x 100 x 35 mm a je v imitaci bílé kůže, s průhledným víčkem.

Tak vyzkoušejte, uvidíte, že potěší…


Kategorie

Dárky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Ostrava

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace