Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Hrníčky / porcelán / keramika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRKlý e-shop
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Vinohrady
CVRK Orionka
CVRK Ostrava

> celkem foto (7)

Origami skládám již několik let a kolotočům se věnuji něco přes rok. Když mé kamarádky byly v očekávání, chtěla jsem jim dát něco originálnějšího, než jen chrastítko a tak to vlastně celé začalo. Je to krásná dekorace do dětského pokojíčku.


Umístit ho můžete ale samozřejmě kamkoliv. Do pracovny nebo garáže.

Origami jeřáb má v Japonsku velkou tradici. Bývá symbolem štěstí, splněných přání a dlouhého života. Já osobně jsem velký snílek a manifestace přání je takový můj koníček.

Každý kolotoč je vyráběn ručně a s láskou, takže si můžete být jisti, že takový jako Vy, nikdo jiný mít nebude. Záleží mi na přírodě, a proto se snažím co nejvíce materiálu recyklovat. Od vlny, papíru až po obalový materiál. Mým přáním je lidem dělat radost ale nezahlcovat planetu.

Konstrukce je potažena jemnou vlnou a její barevná kombinace i s papírovými jeřábi je zcela libovolná. Ráda zhotovím kolotoč dle Vašich požadavků tak, aby umocnil kouzlo vašeho interiéru. 


 

Kategorie

Děti

Kde najdete moje zboží

> CVRK Vinohrady

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace