Odesílání...

Udělejte radost CVRK dárkovým poukazem
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2500 Kč!

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Do kuchyně
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop
CVRK workshopárna

> celkem foto (8)

Alma je voňavá kosmetika z čistě přírodních ingrediencí. Vyráběna vždy čerstvě v malém množství do ekologických obalů. Veškeré produkty jsou tvořeny s láskou, poctivostí a naší rukou. 


A my? Jsme dvě holky, co se náhodou potkaly a sdílí stejnou lásku k ekologii, přírodě a zdraví.

A hlavně, žádná chemie! Záleží nám na tom, co používáte.

O tom kdo jsme a proč děláme to, co děláme...
Jsme Nikol a Šárka, dvě holky, dvě ženy, dvě mámy, které se náhodou potkaly. Ale jak už to bývá, nic není jen tak. Sdílíme stejný názor na péči o sebe, o děti i domácnost. Veškeré řešení na různé naše problémy a neduhy se snažíme najít právě v přírodě. A tak vzniklo jedno přátelství, které je nyní srdcem Almy. S výrobou přírodní kosmetiky máme několikaleté zkušenosti. Původně se jednalo o dárky pro příbuzné a kamarády. Až jsme se dostaly do fáze, že jsme vymýšlely vlastní receptury, četly mnoho knih a jezdily na různé workshopy a semináře. A nakonec jsme se rozhodly, že si takovou krásu nechceme nechat jen pro sebe. Ale chceme ji předat i ostatním. A z této původní vášně a okouzlení vznikla Alma. Chceme Vám ukázat, že se dá žít i bez chemie a syntetik. Že můžeme být krásné a krásně se cítit i bez konvenční kosmetiky, která je většinou plná chemie. Ale také, že důležitá je kvalita a ne kvantita. Že nepotřebujeme mít velké množství masivně vyráběných produktů, ale je důležitější se zaměřit na jejich kvalitu a původ. Pro nás i planetu. Alma obsahuje pouze přírodní složky, s láskou a péčí vybírané. Vše co vytváříme, vzniká po dlouhých debatách, konzultacích a zkoušeních. Pokud s něčím nejsme 100% spokojeni, nejde to dál. Záleží nám na tom, co pro Vás tvoříme.

Alma je duše.


Kategorie

Dárky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Václavák

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace