Odesílání...

Náš CVRKlý e-shop v tuto chvíli spí a čeká na nový kabátek.

Designéři

Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRK workshopárna

> celkem foto (8)

Alma je voňavá kosmetika z čistě přírodních ingrediencí. Vyráběna vždy čerstvě v malém množství do ekologických obalů. Veškeré produkty jsou tvořeny s láskou, poctivostí a naší rukou. 


A my? Jsme dvě holky, co se náhodou potkaly a sdílí stejnou lásku k ekologii, přírodě a zdraví.

A hlavně, žádná chemie! Záleží nám na tom, co používáte.

O tom kdo jsme a proč děláme to, co děláme...
Jsme Nikol a Šárka, dvě holky, dvě ženy, dvě mámy, které se náhodou potkaly. Ale jak už to bývá, nic není jen tak. Sdílíme stejný názor na péči o sebe, o děti i domácnost. Veškeré řešení na různé naše problémy a neduhy se snažíme najít právě v přírodě. A tak vzniklo jedno přátelství, které je nyní srdcem Almy. S výrobou přírodní kosmetiky máme několikaleté zkušenosti. Původně se jednalo o dárky pro příbuzné a kamarády. Až jsme se dostaly do fáze, že jsme vymýšlely vlastní receptury, četly mnoho knih a jezdily na různé workshopy a semináře. A nakonec jsme se rozhodly, že si takovou krásu nechceme nechat jen pro sebe. Ale chceme ji předat i ostatním. A z této původní vášně a okouzlení vznikla Alma. Chceme Vám ukázat, že se dá žít i bez chemie a syntetik. Že můžeme být krásné a krásně se cítit i bez konvenční kosmetiky, která je většinou plná chemie. Ale také, že důležitá je kvalita a ne kvantita. Že nepotřebujeme mít velké množství masivně vyráběných produktů, ale je důležitější se zaměřit na jejich kvalitu a původ. Pro nás i planetu. Alma obsahuje pouze přírodní složky, s láskou a péčí vybírané. Vše co vytváříme, vzniká po dlouhých debatách, konzultacích a zkoušeních. Pokud s něčím nejsme 100% spokojeni, nejde to dál. Záleží nám na tom, co pro Vás tvoříme.

Alma je duše.


Kategorie

Kde najdete moje zboží

> CVRK Václavák

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím