Odesílání...

Tento design jsme v naší kolekci dámských běžeckých legín nemohli vynechat. Žádné jiné město na světě se nedotýká nebe tolika věžičkami, zvonicemi, branami.... Užijte si tuto ojedinělost při svém sportovním výkonu, budete zářit jako Týn na Staroměstkém náměstí.

Vyjímečnost těchto dámských běžeckých legín je také v kombinaci unikátního střihu a  praktickém provedení.  Vysoký pas podrží i náročných sportovních chvílích a kapsička v zadní části poskytne azyl třeba vašemj mobilu, nebo pár drovným na limču. Pevný, plochý steh nezanechá otlaky na kůži. Nezapoměli jsme ani na bezpečnostní reflexní logo na zadní části nohavice.

 

Střih laděný sportovci

  • kapsa se zipem na telefon, 22 cm široká, 8 cm vysoká
  • stahující 11cm vysoký pas 
  • reflexní logo na nohavici, 12 cm vysoké
  • plochý, elastický steh, který netlačí

 

Údržba:

  • perte v ruce nebo pračce do 30° C ve sportovním tekutém prostředku
  • pozor na ostré předměty v pračce, které by mohly jemné materiály mechanicky poškodit - zipy, knoflíky, suché zipy
  • nepoužívejte aviváže, bělidla, které ničí funkčnost a barvu materiálu. Aviváže vytvářejí na povrchu vláken film, který ucpává póry membrány a eliminuje funkčnost materiálu
  • důkladně vymáchejte
  • hned sušit, nenechávejte dlouho mokré, v sušičce sušit obrácené na rubovou stranu
  • žehlení není potřeba, ale pokud si přejete, jen na rubové straně s nízkou teplotou

I přesto, že mají výrobky antipillingovou úpravu, která pouze snižuje vlastnost střiže žmolkovat, k určitému žmolkování vlivem mechanického namáhání u výrobků dochází. Žmolkování je přirozenou vlastností střiže a je vyváženo funkčností a komfotem. Toto tvrzení je garantováno výrobcem materiálu. Tato vizuální záležitost nemá vliv na funkčnost výrobku a nemůže být předmětem reklamace.

Pozor na ostré předměty a suché zipy!

 

Výběr velikostí


Praha je absolutně ojedinělá svým panoramatem. 

Žádné jiné město na světě se nedotýká nebe tolika věžičkami. Na začátku 19. století napočítal matematik Bernardo Bolzano v Praze 103 věží  a právě tady vzniklo i pojmenování Praha stověžatá. Dnes je v Praze oficiálnálně přes 500 věží, ale ve skutečnosti jich bude pár tisíc. Záleží na tom, co vlastně za věž pokládáme, protože můžeme počítat věže a věžičky činžovních domů a mnoho jiných malých věžiček a nikdo nestanovil od jaké velikosti je věž věží.

Ať už je to jakkoliv, jedno je jisté: pohled na pražské věže je jeden z nejkrásnějších na světě.

Složení

82% polyester
18% elastan

Barva

 
modrá
 
růžová
 
bílá / čirá

Údržba

MOHLO BY VÁM PADNOUT DO OKA

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace