Odesílání...

> celkem foto (5)

Tyto dámské sportovní legíny jsou ozdobené Siluetou Pražského hradu, nebo je to Tvůj tep na trase? Jednoduchý design a přitom tak známý našinci i cizinci.

Dámské sportovní legíny mají vyšší pass, který Vás podrží při každém tréninku, při každém kilometru. Plochý, pružný steh "flatlock" ochrání Vaši pokožku. Kapsička v zadní části pasu umožní svobodu pohybu, protože o svém chytrém telefonu nebudete ani vědět. Refleční logo na zadní části nohavice je zde pro tvou bezpečnost.

 

Střih laděný sportovci

  • kapsa se zipem na telefon, 22 cm široká, 8 cm vysoká
  • stahující 11cm vysoký pas 
  • reflexní logo na nohavici, 12 cm vysoké
  • plochý, elastický steh, který netlačí

 

Údržba:

  • perte v ruce nebo pračce do 30° C ve sportovním tekutém prostředku
  • pozor na ostré předměty v pračce, které by mohly jemné materiály mechanicky poškodit - zipy, knoflíky, suché zipy
  • nepoužívejte aviváže, bělidla, které ničí funkčnost a barvu materiálu. Aviváže vytvářejí na povrchu vláken film, který ucpává póry membrány a eliminuje funkčnost materiálu
  • důkladně vymáchejte
  • hned sušit, nenechávejte dlouho mokré, v sušičce sušit obrácené na rubovou stranu
  • žehlení není potřeba, ale pokud si přejete, jen na rubové straně s nízkou teplotou

I přesto, že mají výrobky antipillingovou úpravu, která pouze snižuje vlastnost střiže žmolkovat, k určitému žmolkování vlivem mechanického namáhání u výrobků dochází. Žmolkování je přirozenou vlastností střiže a je vyváženo funkčností a komfotem. Toto tvrzení je garantováno výrobcem materiálu. Tato vizuální záležitost nemá vliv na funkčnost výrobku a nemůže být předmětem reklamace.

Pozor na ostré předměty a suché zipy!

 

Výběr velikostí


Praha je absolutně ojedinělá svým panoramatem.

Pro milovníky Prahy a její dominant zvlášť! Jsou tu sportovní legíny navržené speciálně pro Vás. Pražský orloj je jedním z předních bohatství naší matičky. Ztělesňuje nejen historické bohatství, ale je také symbolem nadčasovosti a neobyčejnosti. Stejně tak jako tyto legíny. 

Tyto legíny díky unikátnímu střihu, provedení a jedinečnému designu se okamžitě stanou tvými favority. Ať už s tebou budou při sportu nebo s nimi budeš trávit volný čas v přírodě, můžeš se na ně vždycky spolehnout. A pokud jde o praktičnost, rozhodně tě nezklamou - vysoký pas tě podrží i v náročných chvílích a kapsička v zadní části poskytne azyl třeba tvému mobilu. Nezapoměli jsme ani na bezpečnostní reflexní logo na zadní části nohavice.

Složení

82% polyester
18% elastan

Barva

 
modrá
 
růžová

Údržba

MOHLO BY VÁM PADNOUT DO OKA

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace