Odesílání...

> celkem foto (5)

Dámské sportovní legíny s designem Máku, malým koláčem a s českým rčením "Bez práce nejsou koláče". Sybolika je tak jednoduchá a tak pravdivá, stejně jako při tréninku. 

Dámské sportovní legíny díky unikátní vlastnosti materiálu budou jako Vaše druhá kůže. Ať už budou s Vámi u sportu nebo s nimi budete trávit volný čas v přírodě, můžete se na ně vždycky spolehnout. Vysoký pas Vás podrží i v náročných chvílích a kapsička v zadní části poskytne azyl mobilu nebo pár drovným. Plochý pružný steh nezanechá nežádoucí otlaky a refleční nápis "Bez práce nejsou koláče" je zde pro Vaši bezpečnost.

 

Střih laděný sportovci

  • kapsa se zipem na telefon, 22 cm široká, 8 cm vysoká
  • stahující 11cm vysoký pas 
  • reflexní logo na nohavici, 12 cm vysoké
  • plochý, elastický steh, který netlačí

 

Péče:

 
 
  • perte v ruce nebo pračce do 30° C ve sportovním tekutém prostředku
  • pozor na ostré předměty v pračce, které by mohly jemné materiály mechanicky poškodit - zipy, knoflíky, suché zipy
  • nepoužívejte aviváže, bělidla, které ničí funkčnost a barvu materiálu. Aviváže vytvářejí na povrchu vláken film, který ucpává póry membrány a eliminuje funkčnost materiálu
  • důkladně vymáchejte
  • hned sušit, nenechávejte dlouho mokré, v sušičce sušit obrácené na rubovou stranu
  • žehlení není potřeba, ale pokud si přejete, jen na rubové straně s nízkou teplotou

I přesto, že mají výrobky antipillingovou úpravu, která pouze snižuje vlastnost střiže žmolkovat, k určitému žmolkování vlivem mechanického namáhání u výrobků dochází. Žmolkování je přirozenou vlastností střiže a je vyváženo funkčností a komfotem. Toto tvrzení je garantováno výrobcem materiálu. Tato vizuální záležitost nemá vliv na funkčnost výrobku a nemůže být předmětem reklamace.

Pozor na ostré předměty a suché zipy!

 
 

Výběr velikostí


Bez práce nejsou koláče

Nebo bez píle nedojdeš cíle. Toto přísloví je snad v každém jazyce. Vždyť svatá pravda i pro sportovce. Když chceme něčeho dosáhnout musíme na tom pracovat,  vytrvat a kolikrát objetovat a riskovat. Jen přání nebo štěstí nestačí, abychom dosáhli našeho cíle.  Až když si uvědomíme co jsme chotni pro náš sen udělat a krůček po krůčku na něm pracujeme, přibližujeme se malým úspechům a užíváme radosti z pohybu.

Možná je to odvážné na jeden ručně malovaný mák a koláč, ale ten nám právě znázornuje eleganci a sílu každého malého momentu, kterým se přibližujeme k našemu snu. Zrníčko po zrníčku. 

Složení

82% polyester
18% elastan

Barva

 
modrá
 
červená

Údržba

MOHLO BY VÁM PADNOUT DO OKA

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace