Odesílání...

> celkem foto (5)

Tento kolotoč splněných přání Vám krásně dokreslí jakýkoliv Váš interiér. Od dětského pokojíčku, přes obývací pokoj, pracovnu až třeba po garáž.

Origami kolotoč splněných přání má 8 jeřábů. Ti mají v Japonsku velkou tradici. Jsou symbolem štěstí, splněných přání a dlouhého života.

Kolotoč zdobí 8 origami jeřábů = 8 přání. Každý z nich má jinou barvu. Pro někoho lahodí oku v barvě duhy, pro jiného jsou tam zastoupeny barvy všech čaker a v prostoru pomáhají s jejich harmonizací.

Každý máme spousty přání, ale ruku na srdce některá z nich nejsou až tak důležitá. Je důležité si svá přání dobře promyslet a formulovat. Pokud toto nepodceníme číslo osm je opravdu dostatečné. Nehledě na to, že ležatá osmička značí nekonečno.

 Konstrukce kolotoče je z pozinkovaného drátku a je omotána jemnou vlnou. Origami jeřábi jsou poskládáni z barevného papíru o velikosti 9 x 9 cm.

 

Délka - 83 cm.

Šířka - 33 cm.

 

Origami - červený, růžový, béžový, hnědý, světle modrý a 3 odstíny fialové.

 

NYNÍ V AKCI!

 

Barva

 
hnědá / dřevo
 
růžová
 
modrá
 
fialová

MOHLO BY VÁM PADNOUT DO OKA

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace