Poznejte knihu, která odnáší staré, aby mohlo přijít nové.
Pohladí na duši každého, kdo chce naslouchat nejen své mysli, ale i své duši a svému srdci.
Pomůže vám učinit první krok do neznáma, i když teď máte pocit, že si s ním vůbec nevíte rady.
Poskytne vám inspiraci, jak vystoupit z vlastního stínu a vydat se odvážně, s náručí plnou neděje, svojí osobitou životní cestou.
V celém procesu vaší proměny vám bude přítelem a průvodcem, který ve vás vždy rozdmýchá odvahu kráčet cestou svého srdce a překonat nelehké období změn.
Nechte promlouvat svoji duši a naučte se jí naslouchat.
Klíč k otevření svého svobodného a naplněného života máte právě teď ve svých rukách, tak se ho pojďme společně naučit používat.

"Jestliže ve svém nitru cítíme zmatek, na chvíli se zastavme a zaposlouchejme do hlasu svého srdce. Jen to nám totiž ukáže tu jedinou správnou cestu, kterou se máme dál vydat."

S čím vám kniha pomůže a co se díky ní naučíte?

 být sami sebou ve své jedinečnosti

 naslouchat svému nitru a řídit se intuicí

 milovat život a vědomě tvořit přítomný okamžik

 otevřít beze strachu své srdce novým možnostem

 převzít odpovědnost za svůj život a umět se sami za sebe vždy postavit

 a mnoho dalšího 

O čem v knize píšu?

O životě, nalézání sebe sama a o odvaze vykročit na cestu, po které chceme sami kráčet. Rovněž o tom, proč a jak říci změnám ve svém životě ano a nehledat důvody, proč ne. Také o tom, že i když se tomu někdy zdráháme uvěřit, jsme to právě a jen my, kdo může od základů změnit náš život.

Pod tíhou nejrůznějších životních událostí a vlivem lidí v našem okolí někdy zcela zapomeneme na to, kým vlastně jsme. Ve snaze nikomu neublížit pak ve výsledku nejvíc ubližujeme sami sobě tím, že žijeme životy podle přání a očekávání druhých. Připadáme si jako těla bez duše, neboť nemůžeme nalézt uspokojení z vlastního života, a tak nějak bezcílně bloumáme tmou, doufajíc, že se jednou něco změní a my budeme šťastní.

Kniha se může stát vaším láskyplným průvodcem na cestě k sobě samým a ukázat vám, že život dokáže být plný zázraků.

V knize nedávám žádný konkrétní návod, jak věci dělat či nedělat. Skrze řádky a tematické fotografie zprostředkovávám možnost dojít zpět ke svému nitru, abyste mohli naslouchat svému srdci, které vás už dál samo povede tou nejlepší cestou.

"Srdce s námi nediskutuje a neprobírá pro a proti jednotlivých variant, jen láskyplně sdělí své poselství a nechá na nás, ať se sami rozhodneme, co bude dál."

 NOVINKA
300,- Kč