Jsme tu, abychom Vám ukázali, že jste neobyčejní, krásní a jdete s dobou. V autorském ateliéru Fraise, který šije pro Vás a přímo na Vás už několik let, ctíme Vaši individualitu a jedinečnost


V rukách návrhářky Kamily Jahodové vznikají jak pohodlné kalhoty na jógu, které nikde jinde nenajdete, tak ležérní business nebo městská móda, které umí zaujmout. Kalhoty, šaty, sukně, tuniky, sportovně elegantní halenky a nově i saka. A to všechno z materiálů špičkové kvality. 

Ve Fraise se nejen šije, ale i šitím žije. S každým kouskem oblečení si chceme pohrát a utvořit z něj dokonalý kousek, který vynikne ve Vašem šatníku i na Vašem těle.

Na trh jsme se dostali v roce 2011, kdy se nám podařilo projektem originálních oděvů Fraise zaujmout porotu soutěže Rozjezdy roku a umístit se na krásném 2. místě. Oblékli jsme tým T-mobile. Naše oblečení se objevilo i na prknech, která znamenají svět. Navíc se podílíme na limitovaných kolekcích pro největší open-air prodejní výstavu autorské tvorby v České republice, kterou je Dyzajn Market. A jedeme dál!

S oblečením od Fraise rozhodně nezapadnete v davu. Těšte se na nápadité střihy, vypracované detaily, extravaganci, ale zároveň kvalitu a pohodlí. Váš dobrý pocit začíná v naší malé šicí dílně. Vaše Fraise


Kategorie

Ženy > Oblečení

Kde najdete moje zboží

> CVRK Letná