Tašky, kabelky, kosmetické kapsičky a peněženky ZasPas jsou vyrobené z recyklovaných bezpečnostních pásů. Tereza a Vojtěch Lstibůrkovi začali svůj odvážný nápad realizovat v roce 2012, když na autovrakovišti zjistili, jak končí nepojízdná auta. 


Zajímali se především o to, co zde jde a co naopak nejde recyklovat. Zjistili, že většinou neporušené pásy končí ve spalovnách a rozhodli se je od věčných lovišť zachránit!

Přátelům se jejich první recyklovaná taška z automobilových pásů natolik líbila, že se rozhodli pro výrobu různých variant tašek i pro ostatní. A nedlouho poté, v květnu 2013, se se svými, pro někoho až šokujícími návrhy, vrhli na trh.

Inspirací jim je samotný, neustále se přeskupující materiál. Produkty jsou díky němu velmi odolné, pevné a monochromní a pokaždé jiné. Kromě pásů ze starých aut využívají také „cvakátka“ jako zavírání tašek nebo jako ozdobnou brož.

Velkou raritou jsou pásy červené, zelené a modré, na ty autoři narazí jen zřídka, a o to jsou jejich barevné tašky vzácnější.


Kategorie

Ženy > Doplňky

Muži > Doplňky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Ostrava

> CVRK Václavák