Miluji, pokud domov je tím pravým domovem a k jeho krásné atmosféře bezpochyby přispívají i věci, které mají skutečnou duši a jsou vyráběny jinak než "masovou" výrobou. Art&Deco by TSD, to je má značka pod kterou se skrývá zkratka jmen - mého, manžela a první dcery, pro originální doplňky do Vašeho interiéru a pokojíčků Vašich dětí.


Vystudovala jsem Střední uměleckou školu textilních řemesel v Praze (návrhářství a modelářství oděvů) a Univerzitu Karlovu (obor výtvarná výchova - pedagogika). Ale i když školy dávají základ řemeslu a tzv. donutí člověka malovat a malovat, nedají povětšinou to hlavní, a to nesmírnou chuť, inspiraci a lásku k oboru. Ta se vypěstuje až časem, kdy si dotyčný najde svůj styl tvorby a začne vše dělat z čisté radosti a pociťovat to, že by už bez tvoření vůbec nemohl být.

Zkušenosti jsem posbírala, jak z výtvarných a rukodělných oborů, tak jsem některé své výrobky, konkrétně hry pro děti, vyzkoušela i v praxi na těch nejkritičtějších "zákaznících" - tedy samotných dětech. Pracovala jsem v Montessori škole jako vychovatelka a dlouhodobě pracuji také jako lektorka češtiny pro cizince a lektorka kurzů ČJ a také jako lektorka uměleckých kurzů Svíčkařství. V průběhu let jsem se mimo dalšího věnovala také mnoha dalším kreativním činnostem - od vizážistiky a spolupráce se známými fotografy a tanečníky ze StarDance přes kreativní ateliéry s dětmi ve Veletržním paláci až po vlastní tvorbu svíček, obrazů a her pro děti. Jsem maminkou dvou malých krásných holčiček, které mě inspirují - Sáry a Abigail.

Tvorba je mou velikou radostí, proto se v každém produktu zrcadlí preciznost a pečlivost, mně vlastní.

Tvořím, abych žila... žiji, abych tvořila

Kategorie

Dárky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Václavák