Karolína a Roman z lesa. prvně jenom žili a pak se sžili i pracovně. Vyrábíme, vymýšlíme a přinášíme ti kus naší moravské přírody domů. Máme rádi přírodu a jsme jí zcela obklopení. Žijeme na konci malé vesnice na statku, staráme se o náš les a vyrábíme věci nejenom z našeho dřeva.


Poctivě, pečlivě a podle nás. Dřevo máme všude kolem sebe, tak byla jen otázka času, kdy se pustíme do výroby věcí z něj. Začali jsme vymýšlet, vylepšovat, hrát si. A brzy byli na světě první drobnosti, které měly ohlas. Začali jsme vyrábět dřevěné bloky, ze kterých dýchá les. Dnes vyrábíme už i fotoalba, dřevěné květináče, náramky, vánoční ozdoby a jiné malé krásy, které nás baví.

Náš rodinný tým: Karolína se stará o chod Krásy z lesa, navrhuje výrobky, brousí, lakuje a dělá vše co je třeba. Ve volných chvílích se věnuje drhání a má obchod s kreativními potřebami. Roman pracuje se dřevem. Na soustruhu, hoblovce, brusce, s pilou a především ručně. Externě spolupracujeme s Kristýnou, sestra Karolíny, která pro nás tvoří malby nejkrásnější. Děda, ten je snad ze všech nejdůležitější, učí nás starat se o les. A občas i jinou dobrou radou přispěje. Neustále se snažíme zdokonalovat, zlepšovat, vymýšlet nové věci a hlavně se o tu naši přírodu starat.


Kategorie

Dárky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Vinohrady

> CVRKlý e-shop