CVRK Design to jsou tři naše chrámy designu - CVRK Václavák, CVRK Letná a CVRK Ostrava.


CVRK Václavák

...to je naše první dítě. Psal se rok 2012, když jsme poprvé cvakli zámkem a otevřeli chrám designu číslo jedna.
Obchod najdete v historické Pasáži U Stýblů z 30-tých let. Pár kroků od našich dveří se před vámi otevře zelený kout kouzelných Františkánských zahrad. Vydáte-li se od nás na druhou stranu, dostanete se na hlavní nákupní tepnu našeho hlavního města – na Václavské náměstí.
CVRK Václavák nabízí jedinečné kousky z dílen více než 80 autorů, nudit se tu tedy nebudete.
Při průchodu pasáží k nám si ji navíc můžete představovat v dobách její největší slávy. Byla tu například taneční kavárna Boullevard či oblíbené kino Alfa.

 

CVRK Letná

...najdete přímo v centru pražské hipsterské líhně.
Usadili jsme se na ulici dobré kávy a kreativity, kde nám milou společnost dělají nejrůznější design shopy a skvělé kavárny.
Kromě obchodu plného designovek od šikovných českých a slovenských autorů najdete na adrese Milady Horákové 815/42 i příjemné workshopové prostory vhodné pro bouře mozků všeho druhu.

 

CVRK Ostrava

V secesním domě v centru Ostravy našel svůj domov náš jediný mimopražský obchod. To je také důvod, proč na Vojanově 204/2 najdete kousky od autorů, které u nás nejsou jinde k mání. Chcete-li vidět skvělý výběr lokálního designu z Moravy a Slezska, neměli byste CVRK při návštěvě Ostravy minout.

Kde najdete moje zboží

> CVRKlý e-shop