Je tolik příběhů, které bych Vám ráda vyprávěla, tisíc a jedna noc by nám nestačili. Miluji knihy a fantamózní vyprávění. Pamatuji si dobu, kdy jsem dva měsíce ležela v knihách téměř nepřetržitě a pak zjistila, že jsem dokázala přečíst i 10.000 stránek.


Ano, četla jsem celé dny, noci a nechala se unášet nádhernými autory a viděním světa tak, jak jej vnímali. Přála bych si s pokorou, abych Vás dokázala obohatit stejně.

Vítejte ve světě knih, které v sobě ukrývají velká i malá tajemství. Považuji se za normální ženu zaujatou životem a jeho fantamózními nuancemi. Snažím se poznání předávat dál. Poznání, které často proplouvá mezi prsty. Život na Matce zemi je dar, učí nás.

Knihy ”Himálaj učitelka života, ve škole jsme neprobírali” a “Zelená Matka, země svobody”, jsou nádhernými uměleckými díly, která jsem psala s 💚 a užívala si jejich tvoření spolu s lidmi, se kterými jsme je realizovali. Tolik se těším na další dobrodružství plná fantamózních příběhů z komunami.

Bílá Matka, země snů”, je další cestou kam se vydají Teanta, Anastázie, Sofí a Filip spolu s Bílou Lvicí. Také se moc těším na připravovanou knihu “Maminky přírody dětem”, vznikající na časté žádosti z okolí o výchově dětí v souladu s moderními možnostmi 21. století, bez ztráty kontaktu s přírodou, ba naopak.

Procestovala jsem již tolik zemí a zažila tolik roztodivných lidí, zvířat, rostlin i míst. Jsme dětmi jedné matky, planety Země, kde spolu žijeme. Naše nádherná lidská inteligence by mohla dokázat tolik úžasného… Zbavme se, pochopením příčin a následků, Třech jedů: Ignorance, Nenávisti a Připoutanosti. Buďme svobodní.

Sekulární etika a slova Buddhy jsou cestou: “Pokud věříte tomu co Vám říkám jen proto, že to říkám já Buddha, je to chyba. Zkoumejte, vše si ověřte, debatuje a teprve potom můžete pochopit a skutečně pravdivě uvěřit.”

“Kéž jsou všechny bytosti zbaveny utrpení. Kež najdou všechny bytosti příčinu pravého štěstí. Kež dojdou všechny bytosti osvícení.”


Kategorie

Dárky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka