Urobora přišla na svět v polovině roku 2016. Od prvního návrhu kabely inspirované kubistickou vázou se hodně změnila a vyrostla. Základní idea ale zůstává stejná: vyrábět krásné tašky a batohy.


Tyhle základní funkční doplňky každodenního užitku mají ohromný potenciál zdobit. A právě o to mi jde.

Každá taška nebo batoh prochází od počátku vzniku mýma rukama. Látky osobně tisknu a maluji. Vymýšlím a připravuji na jednotlivé modely zdobné aplikace z kůže, pomocí raznice vyrábím kožené cedulky s logem a ve finální fázi s užitím ručního lisu kompletuji celý výrobek pomocí nýtů a různých systémů zavírání. Vzniká tak živý design, ve kterém pocítíte sílu a kvalitu ručně zpracovaného výrobku.

Batohy dobře sedí, jsou voděodolné, dobře skladné, jsou dostatečně prostorné, mají řešení pro úchyt lahve/deštníku, pro pohodlí mají polstrovaná záda, vnitřní kapsy na tablety i drobnosti… prostě vše, co potřebuje městský člověk k životu.

Většina materiálů, které používám, je českého původu. Chci podporovat lokální výrobce a prodejce. Je pro mě důležité, aby to, co se dá vyrobit u nás, necestovalo přes půl světa. Spolupracuji s profesionálními švadlenami, které pro Uroboru skvěle odvádějí odbornou a technicky náročnou práci.

Přeji vám, ať se vám kabely a batohy dobře nosí a dělají vám každý den radost!

Zuzana Plecitá


Kategorie

Ženy > Doplňky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka