Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Hrníčky / porcelán / keramika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRKlý e-shop
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Vinohrady
CVRK Orionka
CVRK Ostrava

> celkem foto (10)

Tašky, kabelky, kosmetické kapsičky a peněženky ZasPas jsou vyrobené z recyklovaných bezpečnostních pásů. Tereza a Vojtěch Lstibůrkovi začali svůj odvážný nápad realizovat v roce 2012, když na autovrakovišti zjistili, jak končí nepojízdná auta. 


Zajímali se především o to, co zde jde a co naopak nejde recyklovat. Zjistili, že většinou neporušené pásy končí ve spalovnách a rozhodli se je od věčných lovišť zachránit!

Přátelům se jejich první recyklovaná taška z automobilových pásů natolik líbila, že se rozhodli pro výrobu různých variant tašek i pro ostatní. A nedlouho poté, v květnu 2013, se se svými, pro někoho až šokujícími návrhy, vrhli na trh.

Inspirací jim je samotný, neustále se přeskupující materiál. Produkty jsou díky němu velmi odolné, pevné a monochromní a pokaždé jiné. Kromě pásů ze starých aut využívají také „cvakátka“ jako zavírání tašek nebo jako ozdobnou brož.

Velkou raritou jsou pásy červené, zelené a modré, na ty autoři narazí jen zřídka, a o to jsou jejich barevné tašky vzácnější.


Kategorie

Ženy > Doplňky

Muži > Doplňky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Ostrava

> CVRK Václavák

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace