Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Hrníčky / porcelán / keramika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRKlý e-shop
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Vinohrady
CVRK Orionka
CVRK Ostrava

> celkem foto (9)

Uplynulý rok byl pro nás všechny náročný, možná dokonce převratný. V mém případě tomu tak bylo. Prošla jsem si otřesem vlastních přesvědčení a hodnot. Současně jsem, jako živnostnice živící se prodejem vlastní tvorby a služeb, řešila existenční otázky svého podnikání. 


Díky tomu jsem začala vnímat, které oblasti jsou nefunkční. Během celé této osobní proměny došlo k zásadnímu obratu. Vzdala jsem se RECYKLÁTORA. Dávala jsem mu všechno a ještě mnohem víc a neviděla, co se děje kolem mě. V mém životě, doma a v mých vztazích.

Teď jsem dostala čas se zastavit a začít vnímat. Vnímat sebe, své okolí a vůbec všechny souvislosti života. TEĎ JSEM TADY SAMA ZA SEBE. Otevírám se novým možnostem. Jdu za svou intuicí. Tvořím. Tvořím si vše…svou současnost i svou budoucnost. Učím se říkat ne. Učím se chápat jakou cenu má moje práce. Učím se chápat jakou „cenu“ mám já. Tato prožitá doba mi hodně vzala a hodně dala. Dala mi samu sebe.

V ostravském CVRKu už teď najdete mou první kolekci šitou z nových materiálů – tím myslím, že se nejedná o upcyklaci. Kolekci jsem nazvala HRAVOST. Snad proto, že jsem chtěla potěšit všechny děti v nás. Povzbudit tu dětskou radost a hravost, kterou vnímám na cestě k sobě jako velmi důležitou a žádoucí.
Je to kolekce malých nákupních tašek a povlaků na polštáře.

Těším se na setkání s Vámi ať už osobně nebo na mých profilech zde.
Díky za Vaši dosavadní přízeň a přeji nám všem pevné zdraví, klidnou mysl a hlavně neztrácet se sami sobě.
Petra


 

Kategorie

Ženy > Oblečení

Muži > Oblečení

Ženy > Doplňky

Dárky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Ostrava

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace