Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Hrníčky / porcelán / keramika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRKlý e-shop
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Vinohrady
CVRK Orionka
CVRK Ostrava

> celkem foto (4)

Jsem Jana Javůrková, pohybový nadšenec, milovník života, lektorka zdravotního tělocviku a životní kouč osobního rozvoje metodou JIH. Sport jako takový mě nikdy moc nebavil, zato pohyb ano, což mi zachránilo mé tělo po těhotenství.


Po prvním porodu dvojčat jsem se totiž chtěla rychle vrátit do formy. Cvičila jsem, jak se dalo a teprve s odstupem času vím, jaké šílenosti jsem na sobě páchala. Leh sedy, prkna, workouty na Youtube, prostě všechno, co mé po porodu vyčerpané tělo odmítalo a nezvládalo.

Špatným cvičením po porodu jsem si zničila záda.

Už tehdy mě začaly trápit bolesti zad a později celá situace vygradovala výhřezem meziobratlové ploténky v bedrech. V tu chvíli jsem se rozhodla, že to vezmu za jiný konec.

Naučila jsem se vnímat své tělo a naučím to i vás

Začala jsem s několika cviky, které jsem znala z úžasného poporodního kurzu. Pozitivní posun ve zdravotním stavu a fascinace zdravým pohybem mě přivedla do IQ akademie, kde jsem se naučila chápat, jak lidské tělo funguje po fyzické stránce. Celkový stav jde ale ruku v ruce se zdravým myšlením.

Roční kurz pro životního kouče osobního rozvoje metodou JIH mě naučil podpořit tělo, najít úlevu od nepříjemných pocitů, ale hlavně žít život v lehkosti bez zbytečných zatížení.

Mé poslaní je tuto jednoduchost, radost ze života a nové směřování předávat svým klientům. Mám jasné zaměření pomáhat maminkám, aby nemusely po porodu tápat, co je pro ně dobré a co není. A nejen ženy po porodu učím najít lásku k sobě, ke svému tělu, ale i životu jako takovému. Věřím, že objevit ji můžeme úplně všechny v jakýkoli čas.


 

Kategorie

Ženy > Oblečení

Kde najdete moje zboží

> CVRK Letná

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace