Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Hrníčky / porcelán / keramika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRKlý e-shop
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Vinohrady
CVRK Orionka
CVRK Ostrava

> celkem foto (10)

Šperkům se věnuji od útlého dětství, přesto jsem si zlatnické vzdělání dodělala až v dospělosti, po dlouhých letech hledání povolání, které by mě naplňovalo. Před třicítkou jsem se tedy rozhodla zanechat práce u filmu a naplno se věnovat pouze a jen šperkům


Od ukončení studií jsem pracovala jako designer pro společnost ALO Diamonds. Po této hodnotné zkušenosti jsem se vydala na několik zahraničních stáží do Francie, Estonska, Španělska a do Kostariky. Pracovala jsem v dílnách vážených světových umělců. Učila jsem se pod jejich vedením v ateliéru a během rozhovorů na téma šperků a kulturních rozdílů našich zemí, jsem si rozšiřovala obzory o životě jako takovém.

V mé poslední kolekci KOLIBŘÍCI zákazníci oceňují hravost, barevnost i ekologické zpracování plastu. Mou nekončící inspirací je příroda a za novými nápady chci i nadále cestovat a sbírat inspirace po celém světě.


Kategorie

Ženy > Šperky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace