Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop

> celkem foto (20)

Zdravím Vás, jsem Huayii, ručně tvořím šperky, doplňky, obaly na telefony a další maličkosti s opravdovými květinami. Některé květiny jsou divoké, společně s manželem jsme je nasbírali v přírodě, některé jsou z naší zahrady. Každá květina má však svůj příběh, který si zaslouží, abychom mu naslouchali.


Bylo Vám někdy líto vyhodit květiny hned po několika dnech? Mě také! Proto jsem se začala snažit je různými způsoby zachránit. Jednoho dne jsem si uvědomila, že je suché miluji ještě víc, protože jsem zjistila, že mají zvláštní vintage styl. Pak se mi v hlavě objevil rychlý nápad: co kdybychom je nosili na sobě a nechali se jimi krášlit? Když jsem je poprvé zkusila „proměnit“ v náušnice, nestačila jsem žasnout nad tím, jak je příroda mistrem špičkové estetiky! Je to pro nás možnost, jak květiny - krásný dar od přírody, můžeme ocenit!

Kategorie

Dárky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka

> CVRKlý e-shop

> CVRK Václavák

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace