Odesílání...

Udělejte radost CVRK dárkovým poukazem
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2500 Kč!

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Vánoční dekorace
Do kuchyně
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop
CVRK workshopárna

> celkem foto (4)

Dokido jsou hravé edukativní magnetické pomůcky, které usnadňují každodenní život rodinám s malými dětmi a dávají jim prostor soustředit se na to hlavní, být skutečně spolu…
Naše kalendáře učí děti orientovat se nejen v čase, ale také uvědomit si svou důležitou roli v rodinných plánech a mít důvěru v sebe sama a své schopnosti. 


Děti si tak hravou formou budují svou sebehodnotu a stávají se přirozeně samostatnější a zodpovědnější.

Více už o plánovacích kalendářích autorka Veronika:

Jmenuji se Veronika a jsem máma dvou úžasných holčiček - Val a Viki, a právě díky nim jsem vymyslela značku DOKIDO. 

Jak vznik nápad na první magnetický kalendář?

Přiznávám, že mi nebylo úplně naděleno co do trpělivosti a sluníčkování, takže mi to rodičovství dávalo občas opravdu zabrat. Proto jsem pátrala po nějaké berličce, která by mi pomohla nastavit lepší řád a odbourala věčné vyjednávání s dětmi.
Potřebovala jsem způsob, jak hravou formou nechat holky přebírat zodpovědnost za to, co kdy a jak udělají. Protože dobrý pocit, že něco zvládly samy a bez připomínání je pro ně nejsilnější motivací.

Internet byl plný návodů, jak si vyrobit plánovací kalendář s přehledem „samo domo“, z papíru. No jo, tip skvělej! ...ale že bych byla zrovna Picasso, abych byla ochotná se na ty svoje kresbičky dívat každý den, tak to zase ne. Plus jsem si představila, kolik mi to zabere času, jak se s tím budu mordovat a pak přijde malá Viki a ten můj výtvor mi počmárá, případně roztrhá a sní. V té době jedla v podstatě všechno J.

A tak vznikla myšlenka, že si ho vyrobím sama - fortelnímagnetickýpřehledný a originálně ilustrovaný kalendář, který vydrží dlouhé roky a bude bavit jak děti tak i mně.

Jak používají kalendář moje děti? 

Slibovala jsem si od takového kalendáře hodně. Ale když jsem ho po měsících návrhů konečně představila holkám, reakce mnohonásobně předčila moje očekávání. Valinka, která akorát nastoupila do první třídy, se nadšeně vrhla do plnění svých denních povinností už s ranním kuropěním a mě budila kompletně přichystaná do školy. Tak to jsem do té doby opravdu neznala. Najednou jsem ji nemusela tahat z postele a stokrát připomínat, že si má už konečně vyčistit zuby nebo učesat vlasy.

Díky týdennímu plánu mě už nevyčerpávají věčně se opakující dotazy na aktivity, které nás čekají který den. Prostě to mají všechno na očích a snadno si samy odpoví, kolik dní zbývá třeba do návštěvy babičky nebo kdy mají který kroužek.

Rozhodně vidím, jak jsou samostatnějšíorganizovanější a taky mnohem radši pomáhají v domácnosti, když vědí dopředu, co mají na daný den za úkoly. 

Moje děti už prostě VÍ, KDY CO. A kalendář je baví. A to baví mě. Všichni jsme teď spokojenější a celý vesmír je v rovnováze J

Tak jestli si chcete taky ušetřit pár vrásek a uvítáte trochu víc zenu v domácnosti s malými dětmi, DOKIDO je tu i pro vás!

Vaše Veru, Viki a Val 

Kategorie

Děti > Hry a hračky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Ostrava

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace