Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Knihy
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Do kuchyně
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop
CVRK workshopárna

> celkem foto (10)

Pod značkou ALIZI design se skrývá Alžběta Zimmerová – produktová designérka a máma dvou malých raubířek. „Miluji navrhování produktů, tento kreativní proces, jehož nedílnou součástí je ruční práce a spousta prototypů. Navrhuji převážně šperky a doplňky do interiéru. To je totiž to, co mě baví a naplňuje nejvíce.


Ráda bych nechala vyrobit několik mých návrhů produktů pro děti, ale to díky vytížení s dětmi a šperky asi ještě chvíli potrvá ))) Vždy mi jde o to, aby byly mé produkty včetně šperků originální, elegantní ale i hravé a plné pozitivních emocí. Mé přání je, aby mé produkty udělaly radost a vykouzlily úsměv na tváři vám nebo těm, kterým je darujete.“ V současné chvíli se nejvíce věnuji šperkům. Ty mi dávají největší volnost v tvorbě co se týče rozmanitosti tvarů a barev. Šperky reflektují mě samotnou, můj styl, mé oblíbené barvy… S mým vývojem se lehce mění a proto je možné v mé tvorbě rozpoznat určité fáze Veškeré šperky jsou vyráběny z překližky, ručně malovány akrylovými barvami, nebo potištěny pomocí UV tisku. Komponenty jako jsou puzety nebo kroužky jsou z nerezové oceli. Veškeré šperky (stejně jako ostatní produkty ALIZI design) sama navrhuji a nechávám si je vyřezávat v místní české firmě. Následně je s pomocí rodiny s láskou ručně maluji a kompletuji. Pokud máte ke šperkům jakékoli dotazy, určitě mi napište, ráda vám je zodpovím! Jestli se chcete dozvědět více o mě a tom, co předcházelo mé současné práci, přečtěte si více :)

Na střední škole jsem studovala grafický design. Univerzitu jsem si vybrala se zaměřením na produktový design a zakončila ji diplomovou prací pro firmu Bang & Olufsen v Dánsku. Pro Bang & Olufsen jsem následně pracovala ještě několik měsíců jako externí produktový designér. Během studia na univerzitě jsem se zúčastnila několika soutěží a strávila jeden semestr na akademii umění v Talinu (v Estonsku) v ateliéru produktového designu. Po ukončení studií jsem si založila vlasntí firmu a pracovala jako grafický a produktový designér pro spoustu firem. Z těch nejznámějších to byl například český designér a umělec Rony Plesl, nebo německá firma ESCHENBACH Optik. Ale láska k navrhování produktů to nakonec vyhrála a já se rozhodla zaměřit se na mou značku ALIZI design na 100%. Pak se narodily holky a opět byla potřeba rozdělit mou pozornost na více částí :)

 Pokud se rozhodnete udělat radost sobě nebo vašim blízkým nákupem některého z mých produktů, nezapomeňte, že tím nepodpoříte jen malý business, ale také sen pokračovat v tom, co mě baví a naplňuje. Předem vám moc děkuji. Vážím si toho! :)

Alžběta - ALIZI design


Kategorie

Ženy > Šperky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka

> CVRK Václavák

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace